Ilmatuote Oy

Ota yhteyttä

Y-tunnus: 2233366-6

Lehtimäentie 15
21290 Rusko, Turku
02 439 6800

Kaikki sähköpostiosoitteet ovat muotoa
etunimi.sukunimi@ilmatuote.fi

Toimitusjohtaja

Kimmo Tiainen
0400 521 212

Taloushallinto

Minna Lundelin
040 729 1407
minna.lundelin@ilmatuote.fi

Ilmastointiosasto

Kimmo Tiainen
0400 521 212
kimmo.tiainen@ilmatuote.fi

Mika Ristimäki
044 709 5720
mika.ristimaki@ilmatuote.fi

Putkiosasto

Tomi Vavuli
040 575 8426
tomi.vavuli@ilmatuote.fi

Jonas Malinen
044 754 6871
jonas.malinen@ilmatuote.fi

Huolto-osasto

Marco Koskinen
044 774 3499
marco.koskinen@ilmatuote.fi

IV-Nuohoukset

Patrik Lehtonen
044 717 0665
patrik.lehtonen@ilmatuote.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskutusosoite: 003722333666
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Mikäli käytössänne on paperilaskutus, pyydämme teitä lähettämään laskut osoitteeseen:

Ilmatuote Oy
003722333666
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sivukartta Tietosuojaseloste